Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki rozrząd do AGR?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki rozrząd do AGR?

    @yarek - hmmm.... uwazam ze nie tylko mi sie udało...

    mowisz druga strona medalu- znam tez ta zla strone i doskonale zdaje sobie sprawe ze
    Marek zrobił fuck`upa ale nie rozumiem czemu nie zostalo to wyjasnione :roll:

    @MikruS - ja napatrzylem sie osobiscie, nasluchal i naczytalem o Marku wiec wydaje mi sie ze moja opinnia jest jaka jest.. napewno nie zaslyszana bo mi osobiscie ten czlowiek niczym nie podopadł a jego podejscie do niektorych spraw jest naprawde spoko - (np pomoc Purchawie w wymianie kolektora od 150pd ktory dostal GRATIS)

    [ Dodano: Sob Sie 20, 2005 12:01 am ]
    tak tez sie zastanawiam kto jezdzil jako kierowca lupkiem Marka? bo ja mialem ta przyjemnosc i nawet nie musialem prosic.... sam mi zaproponowal... ale pewnie kazdy tuner pozwolil by przejechac sie swojemu klientowi i pokatowac samochod w ktory wlozyl duuuuzo pracy i kasy...
    O ortografie dba FF.
    Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
    http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
    Skoda Octavia & Audi A6

  • #2
    Jaki rozrząd do AGR?

    Witam.

    Mam pytanie jak w temacie czyli jaki rozrząd w silniku AGR z 98r. Bo sa podobno dwa rodzaje w zaleznosci od numer silnika ( do jakiego numeru z 4 rolkami a do jakiego inny). Chciałbym wymienic cały wraz z rolkami. Jak by ktos jeszcze doradził co wziąść orginał czy zamiennik to bede wdzieczny. Dodam ze numer silnika to AGR081775


    Z góry dziekuje !
    Hołdys Królem jestttt........

    ----------------------------------------
    Octavia 1,9 TDI/ASV/110KM Drive
    ----------------------------------------
    CB Johny II + Presidet ML-145
    ----------------------------------------

    Komentarz


    • #3
      Pasek Gates lub Bosh, pompa wody na wymiane w ASO chyba tak tez sprzedadza (ok 100zl taniej niz zamiennik) no i rolki ale to nie wiem z jakiej firmy.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Oki dzieki, wlasnie widzialem taki rozrzad na allegro. Tylko nadal nie wiem ile tych rolek do mojego AGR-a idzie?
        Hołdys Królem jestttt........

        ----------------------------------------
        Octavia 1,9 TDI/ASV/110KM Drive
        ----------------------------------------
        CB Johny II + Presidet ML-145
        ----------------------------------------

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X